Mapa Zdrapka Karkonoszy - Karkonosze Polskie

110,99 zł
Brutto

Mapa Zdrapka Karkonoszy – Karkonosze Polskie to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów, przełęczy oraz punktów kontrolnych. Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa! Ponadto do zdrapania jest również lista innych atrakcji w okolicy, które warto odwiedzić, odpoczywając w Karkonoszach. Zaplanuj kolejne wędrówki, podziwiaj już odkryte miejsca i wspominaj wspaniałe chwile spędzone w górach.

Ilość

  • Bezpieczne płatności: DotPay - przelew błyskawiczny, BLIK, Karta Kredytowa, przelew tradycyjny. Bezpieczne płatności: DotPay - przelew błyskawiczny, BLIK, Karta Kredytowa, przelew tradycyjny.
  • Szybka dostawa 1-2 dni robocze. Kurier lub Paczkomaty InPost. Szybka dostawa 1-2 dni robocze. Kurier lub Paczkomaty InPost.
  • 14 dni na zwrot produktu. 14 dni na zwrot produktu.
mapa zdrapka karkonoszy

Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa!


Górskie wędrówki to jest to co kochasz? Karkonosze to miejsce, do którego powracasz z radością? W takim razie Mapa Zdrapka Karkonoszy jest stworzona dla Ciebie!

Zdrapuj szlaki, szczyty, przełęcze, schroniska i punkty kontrolne Karkonoszy Polskich. W prosty sposób odkryjesz, gdzie jeszcze nie byłeś i gdzie warto zaplanować kolejną, górską wycieczkę. Dodatkowo do zdrapania są inne atrakcje w okolicy, które również warto zobaczyć będąc w Karkonoszach.

Mapka Zdrapka Karkonoszy pięknie się prezentuje. Możesz ją powiesić na ścianie w salonie, aby znajomi mogli podziwiać twoje przebyte ścieżki i zdobyte szczyty. Kto wie, może zechcą wędrować razem z Tobą!

Mapa Zdrapka Motywuje!


Mapa Zdrapka Karkonoszy to wspaniała motywacja dla każdego góromaniaka. Widząc ile jeszcze do zdobycia, łatwiej będzie się zmotywować do podjęcia działania i przemierzania kolejnych szlaków.

Patrząc na już zdrapane miejsca, wspaniale jest powspominać i przypomnieć sobie wysiłek jaki włożyłeś, aby tam się znaleźć. Jest to idealna mapa również dla dzieci, aby odpowiednio je zmotywować do radosnego zdobywania coraz wyższych szczytów.

Mapa Zdrapka Karkonoszy
mapa zdrapka karkonoszy

Do zdrapania:

21 szczytów

13 przełęczy

17 schronisk

141 punktów kontrolnych

dziesiątki szlaki

30 atrakcji w okolicy

Pasja, pokora i spełnienie!


Te hasła powinny towarzyszyć nam podczas każdej, górskiej wędrówki i przypominać, że góry zajmują niezwykle ważne miejsce w naszych sercach.

Dlatego dzielmy się tą pasją! Miejmy pokorę w sercu podczas każdej wyprawy i wreszcie cieszmy się z tego spełnienia, którego doznajemy, osiągając zamierzony cel.

mapa zdrapka karkonoszy

Dane techniczne

Wymiary
68 cm x 48 cm
Gramatura papieru
250 g/m2
Prezentowa tuba
Tak
Język
polski

To może ci się spodobać

Mapa Zdrapka Tatr - Tatry...

Mapa Zdrapka Tatr - Tatry...

129,99 zł
Mapa Zdrapka Tatr - Tatry Słowackie to mapa dla osób, którzy szukają górskich przygód nie tylko w Polsce. Tatry Słowackie to ponad 77% całej...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło