Mapa Zdrapka Tatr - Tatry Słowackie

129,99 zł
Brutto

"Mapa Zdrapka Tatr - Tatry Słowackie" to mapa dla Tatromaniaków, którzy szukają górskich przygód nie tylko w Polsce, ale również u naszych sąsiadów. Tatry Słowackie to ponad 77% całej powierzchni Tatr, dlatego nasza mapa jest tak duża: 100cm x 70cm. Zdrap wszystkie szczyty, przełęcze, schroniska, jaskinie, punkty kontrolne i szlaki, które zdobyłeś w Tatrach po stronie słowackiej!

Ilość

  • Wszystkie dane podawane na naszej stronie internetowej są całkowicie bezpieczne. Wszystkie dane podawane na naszej stronie internetowej są całkowicie bezpieczne.
  • Szybka dostawa kurierem w ciągu 1-2 dni. Szybka dostawa kurierem w ciągu 1-2 dni.
  • 14 dni na zwrot produktu. 14 dni na zwrot produktu.
mapa zdrapka tatr

Nowość! Planuj, zdobywaj i zdrapuj!


Już jest! Zupełnie nowa Mapa Zdrapka Tatr - Tatry Słowackie! Kilometry szlaków i setki punktów do zdrapania - szczyty, przełęcze, schroniska, jaskinie i punkty kontrolne.

Wymiary nowej Mapy Zdrapki Tatry Słowackich to aż 100cm x 70cm! Jest ona tak duża, ponieważ aż 77% Tatr leży po stronie słowackiej. Dzięki temu mapa jest czytelna i dobrze się prezentuje.

Idealny prezent dla Tatromaniaków podróżujących po stronie słowackiej Tatr! Pomaga zaplanować kolejne wędrówki, ponieważ znakomicie widać co jeszcze pozostało do zdobycia.

Motywacja do kolejnych górskich wędrówek.


Planuj, zdobywaj i zdrapuj! Mapa Zdrapka Tatr będzie Twoją codzienną motywacją do działania. Dzięki niej będziesz mógł przypominać sobie chwile zdobywania tatrzańskich wierzchołków oraz wysiłek, jaki włożyłeś w daną wędrówkę.

Mapa Zdrapka Tatr pomoże Ci dostrzec miejsca, których jeszcze nie odwiedziłeś. Jest to również idealna motywacja do przebycia wszystkich szlaków.

Mapa Zdrapka Tatr

Dane techniczne

Wymiary
100 cm x 70 cm
Gramatura papieru
250 g/m2
Prezentowa tuba
Tak
Język
polski, słowacki

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło